Organisatie

Bestuur

Voorzitter  Andre Zeldenthuis  06-29552201 voorzitter@voc-handbal.nl
Penningmeester vacature penningmeester@voc-handbal.nl
Secretaris Ineke Schneider 06-24523451 secretaris@voc-handbal.nl
Algemeen bestuurslid vacature
Bestuurslid sponsorzaken en PR Robin Ternede 06-28342511
Bestuurslid dames- en A selecties en communicatie Michel van Diepen  06-29038504 michel@voc-handbal.nl

Technische staf

Hoofdtrainer Ricardo Clarijs
Assistent Jolanda Breugem 06-14448688 j.breugem@hotmail.com
Keeperstrainer Patrick Jordaan
Teammanager Dames 1 Monique Sprengers  06-46444286 teammanager@voc-handbal.nl
Trainer Dames 2 Robert Kruijne
Begeleiding Dames 2
 Trainer Dames 3 André Zeldenthuis
Begeleiding Dames 3 Tineke Ninteman 06-15394481 cninteman@hortmail.com
Trainer A-Jeugd Jasper Dusée 06-11158157 jdusee@xs4all.nl
Trainer B-Jeugd Matthijs Heuveling
Trainer C-Jeugd
Trainer D-Jeugd Kim van der Raaij 06-10226809
Trainer E-Jeugd Leonie Schneider 06-41410811 leonie_schneider@hotmail.com
Trainer F-Jeugd Sandra Worst 06-36229271 masadeso@ziggo.nl

Technische Commissie

Natasja Burgers
Jolanda Breugem 06-14448688j j.breugem@hotmail.com
George Dekeling
Marco van Galen

Overige zaken

Vrijwilligers-coördinator Vacature
SKP Tineke Ninteman 06-15394481 cninteman@hotmail.com
Vertrouwens-contactpersoon Leonie Schneider  06-41410811 leonie_schneider@hotmail.com

 

Ereleden

Mevrouw Bonsen † Erelid
Dhr. J. Oost Erevoorzitter
Dhr. T.Langelaar Erelid
Dhr. H. Koppe Erevoorzitter
Mevr. D. vd Leur † Erelid
Dhr. W. vd Leur † Erelid
Mevr. N. Breugem Erelid
Mevr. S.Worst Erelid
Dhr. M. Mooijer † Erelid
Dhr. H. Van Biljouw Erelid

 

Leden van Verdiensten

Dhr. R. v.d. Baan
Mevr. L. V.d. Meer

Toernooi Commissie AIHT

Commissielid
Commissielid
Commissielid
Commissielid
Commissielid
Commissielid
Commissielid