Trainingsschema

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Tijd: 18:00 – 19:00 uur
Locatie: OverY
Trainer: Idse Bruil/ Robert van Herk
Tijd: 18:30 – 19:15 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer: Idse Bruil
Tijd: 18:30 – 19:15 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer: Robert van Herk
Tijd: 19:45 – 21:15 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer: Ricardo Clarijs
Tijd: 19:30 – 21:00 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer: Ricardo Clarijs
Tijd: 19:30 – 21:00 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer: Natasja Burgers
Tijd: 19:30 – 21:00 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer: Ricardo Clarijs

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Tijd: 19:30 – 21:00 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer: Patrick Jordaan
Tijd: 20:00 – 21:15 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer: Patrick Jordaan

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Tijd: 18:00 – 21:00 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer: Bozidar Zorko
Tijd: 18:30 – 21:00 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer: Bozidar Zorko
Tijd: 18:30 – 21:00 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer: Bozidar Zorko
Tijd: 18:45 – 20:30 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer: Bozidar Zorko

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Tijd: 20:30 – 22:00 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer: André Zeldenthuis

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Tijd: 20:30 – 22:00 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer: André Zeldenthuis

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Tijd: 18:00 – 21:00 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer: Jasper Dusee
Tijd: 18:00 – 21:00 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer: Jasper Dusee
Tijd: 18:00 – 20:00 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer: Jasper Dusee

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Tijd: 17:00 – 19:00 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer:
Jolanda Breugem
Tijd: 18:00 – 20:40 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer:
Lex vd Post
Tijd: 18:00 – 20:00 uur
Locatie: De Weeren
Trainer:
Jolanda Breugem Lex vd Post Leonie Schneider
Tijd: 18:00 – 20:40 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer:
George Dekeling Natasja Burgers
Tijd: 17:00 – 18:30 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer:
Lex vd Post Leonie Schneider

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Tijd: 17:00 – 19:00 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer:
Jolanda Breugem
Leonie Schneider
Tijd: 18:00 – 20:00 uur
Locatie: De Weeren
Trainer:
Jolanda Breugem
Leonie Schneider
Tijd: 19:00 – 20:30 uur
Locatie: OverY
Trainer:
Jolanda Breugem
Leonie Schneider

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Tijd: 18:15 – 19:15 uur
Locatie: OverY
Trainer:
Sandra Worst
Tijd: 16:00 – 17:00 uur
Locatie: Elzenhagen
Trainer:
Leonie Schneider

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Tijd: 17:15 – 18:15 uur
Locatie: OverY
Trainer:
Sandra Worst
Tijd: 16:00 – 17:00 uur
Locatie: OverY
Trainer:
Sandra Worst

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Tijd: 18:00 – 20:00 uur B
Locatie: De Weeren
Trainer:
Quincy Kompier

Download het trainings schema hier