• A1

  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dusée, JasperTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Dusée, JasperOverige stafAIS-contactpersoon
    Verduin, RolandOverige stafBegeleider

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.E.H.V. DA1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA1 (d)32 - 40
  • Poulestanden OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA1 (3205 Dames A-Jeugd (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HV Quintus DA119190060938522438
    2Westfriesland/SEW DA119171161137423735
    3JuRo Unirek/VZV DA120141559349010329
    4OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA12011365565183825
    5PCA/Kwiek DA1209385004881221
    6PSV Handbal DA1201019551552-121
    7Vlug en Lenig DA118819430439-917
    8Z.A.P. DA1195113422517-9511
    9Hellas DA1202414450593-1438
    10E.H.V. DA1192017469606-1374
    11Feyenoord Handbal DA1181116280509-2293
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alderden, RozemarijnSpelend teamlid
    Bakker, DonnaSpelend teamlid
    Daleman, RoosSpelend teamlid
    Echtelt, Asne vanSpelend teamlid
    Galen, Senna vanSpelend teamlid
    Ingen, Jette vanSpelend teamlid
    Jong, Josie deSpelend teamlid
    Kuipers, LynnSpelend teamlid
    Loy, JalishaSpelend teamlid
    Maarschalkerweerd, RoméeSpelend teamlid
    Ruit, Jessie van deSpelend teamlid
    Vink, ShelleySpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA1

    Dames A-Jeugd (L)

    27,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    25,90

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd