• A2

  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Borregana, SonjaOverige stafBegeleider
    Echtelt, Asne vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Echtelt, Isis vanOverige stafBegeleider
    Linden, Gabriƫlle van derOverige stafBegeleider
    Wechem, Sonja v.Technische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA2 ( Topklasse TK-West-1 DA )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA216141156232224029
    2KSV DA116130350937313626
    3Hauwert DA11611144583887023
    4Vrone DA11611054183457322
    5Valken DA116817376400-2417
    6Quintes/VVW DA1165110325381-5611
    7Geel-Zwart DA1165011370424-5410
    8Westfriezen DA1161114340505-1653
    9KRAS/Volendam DA1161114307527-2203
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA2

    Dames A-Jeugd (L)

    35,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,81

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd