Wedstrijd | |
---|---|
Thuisteam | OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC2 (d) |
Accommodatienaam | Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw) |
Adres | J.H. Hisgenpad 390 |
Plaats | 1025WK AMSTERDAM |
Telefoonnummer | |
Route | Open routeplanner |
Wedstrijdinformatie |
---|
Kleedkamers | |
---|---|
Scheidsrechters-kleedkamer | |
Thuisteam-kleedkamer | |
Uitteam-kleedkamer |
Officialnaam | Officialomschrijving |
---|---|
R. (Ronald) Vellinga | Scheidsrechter |
Wedstrijd | Datum | Uitslag |
---|---|---|
VOC DC2 - SEW DC2 | 4 jan. 2020 | 13 - 30 |
SEW DC2 - VOC DC2 | 13 nov. 2021 | 23 - 26 |
VOC DC2 - SEW DC2 | 12 feb. 2022 | 25 - 22 |
SEW DC2 - VOC DC2 | 12 nov. 2022 | 20 - 26 |
VOC DC2 - SEW DC2 | 4 feb. 2023 | 22 - 13 |
VOC DC2 - SEW DC2 | 14 okt. 2023 | 23 - 20 |
SEW DC2 - VOC DC2 | 25 nov. 2023 | 20 - 18 |
VOC DC2 - SEW DC2 | 3 feb. 2024 | 18 - 20 |
Thuisteam | Uitteam | |
---|---|---|
Naam | VOC DC2 | SEW DC2 |
Thuis gewonnen | 54 | 82 |
Uit gewonnen | 38 | 72 |
% gewonnen | 51% | 60% |
% thuis gewonnen | 58% | 64% |
% uit gewonnen | 44% | 55% |
Naam | Rol | Functie |
---|---|---|
Amstel, Alessa van | Spelend teamlid | |
Druif, Ilse | Spelend teamlid | |
Graaf, Jasmijn van de | Spelend teamlid | |
Gulik, Majlen van der | Spelend teamlid | |
Huibers, Aislyn | Spelend teamlid | |
Insing, Esmee | Spelend teamlid | |
Jong, Fenna | Spelend teamlid | |
Schouten, Lise | Spelend teamlid | |
Schuijt, Sam | Spelend teamlid | |
Smit, Noortje | Spelend teamlid | |
Stam-Schouten, Mariska | Overige staf | Begeleider |
Steur, Puk | Spelend teamlid | |
Velzen, Femke van | Spelend teamlid | |
Verduin, Imme | Spelend teamlid | |
Vos, Aniek | Technische staf | Teamverantwoordelijke |
Wolf, Amy van der | Spelend teamlid |
Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.
Naam | Rol | Functie |
---|---|---|
Beems, Destiny | Spelend teamlid | |
Blommestein, Mila | Spelend teamlid | |
Cilgi, Esmay | Spelend teamlid | |
Cooten, Jet van | Spelend teamlid | |
Evers, Frederique | Spelend teamlid | |
Heemskerk, Liv | Spelend teamlid | |
Inpijn, Luna | Spelend teamlid | |
Karregat, Yara | Spelend teamlid | |
Koning, jill | Spelend teamlid | |
Leysner, Jyl | Spelend teamlid | |
Mosch, Jill | Technische staf | Teamverantwoordelijke |
Nibte, Shadae | Spelend teamlid | |
Reinders, Isabella | Spelend teamlid | |
Reuser, Dominique | Spelend teamlid | |
Rizunni, Skyler | Spelend teamlid | |
Sikkelerus, Diana van | Overige staf | Begeleider |
Volkers, Lois | Spelend teamlid |
Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.
Landskampioen: 2000, 2008, 2009, 2010, 2017, 2018, 2019 en 2022
Nationale beker: 2005, 2009, 2010,2016 en 2018
Supercup: 2008, 2010, 2016 en 2019