• JuRo Unirek/VZV DS1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (d)

  • Wedstrijd accommodatie

    Wedstrijd
    ThuisteamJuRo Unirek/VZV DS1 (d)
    AccommodatienaamSporthal 't Zijveld
    AdresRijdersstraat 112
    Plaats1735GG 'T VELD
    Telefoonnummer
    RouteOpen routeplanner
  • Wedstrijd informatie

    Wedstrijdinformatie
  • Wedstrijd kleedkamers

    Kleedkamers
    Scheidsrechters-kleedkamer
    Thuisteam-kleedkamer
    Uitteam-kleedkamer
  • Wedstrijd officials

    OfficialnaamOfficialomschrijving
    G. (Gerben) RenesScheidsrechter
    I.D.C.J. (Ilja) van DrielScheidsrechter
    S. (Sandra) KroonTijdwaarnemer
    J. (John) KoningWedstrijdsecretaris
  • Wedstrijd historische resultaten

    WedstrijdDatumUitslag
    VZV DS1 - VOC DS115 okt. 201625 - 43
    VOC DS1 - VZV DS128 jan. 201739 - 22
    VZV DS1 - VOC DS14 mrt. 201726 - 33
    VOC DS1 - VZV DS115 apr. 201740 - 21
    VOC DS1 - VZV DS17 okt. 201733 - 13
    VZV DS1 - VOC DS120 jan. 201823 - 36
    VOC DS1 - VZV DS115 sep. 201841 - 25
    VZV DS1 - VOC DS121 dec. 201825 - 25
    VZV DS1 - VOC DS16 apr. 201925 - 27
    VOC DS1 - VZV DS113 apr. 201932 - 27
    VOC DS1 - VZV DS119 okt. 201932 - 23
    VZV DS1 - VOC DS111 jan. 202030 - 26
    VZV DS1 - VOC DS126 feb. 202123 - 26
    VZV DS1 - VOC DS127 feb. 202128 - 24
    VOC DS1 - VZV DS113 mrt. 202131 - 24
    VOC DS1 - VZV DS120 mrt. 202125 - 27
    VZV DS1 - VOC DS110 apr. 202132 - 24
    VOC DS1 - VZV DS112 jun. 202127 - 27
    VZV DS1 - VOC DS119 jun. 202128 - 24
    VOC DS1 - VZV DS16 nov. 202131 - 23
    VZV DS1 - VOC DS116 mrt. 202224 - 29
    VZV DS1 - VOC DS19 apr. 202229 - 32
    VOC DS1 - VZV DS125 apr. 202234 - 23
    VZV DS1 - VOC DS124 sep. 202224 - 40
    VOC DS1 - VZV DS128 jan. 202338 - 30
    VZV DS1 - VOC DS14 nov. 202332 - 31
  • Wedstrijd statistieken

    ThuisteamUitteam
    NaamVZV DS1VOC DS1
    Thuis gewonnen151181
    Uit gewonnen122159
    % gewonnen61%79%
    % thuis gewonnen66%85%
    % uit gewonnen55%73%
  • Wedstrijd uitteam

    NaamRolFunctie
    Boer, Elly-an deOverige stafBegeleider
    Daleman, RoosSpelend teamlid
    Gooyers, NaomiSpelend teamlid
    Graaf, Wendy deOverige stafBegeleider
    Ingen, Jette vanSpelend teamlid
    Luchies, DaphneSpelend teamlid
    Maurik, Alieke vanSpelend teamlid
    Raaij, Erik van derMedische stafFysiotherapeut
    Raaij- Eekhoudt, Kim van derOverige stafBegeleider
    Ruijgrok van der Werve, IngridOverige stafBegeleider
    Verweij, RomySpelend teamlid
    Vliet, Loïs vanSpelend teamlid
    Vorst, Nikki van derSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijd thuisteam

    NaamRolFunctie
    Bruin, EstherOverige stafBegeleider
    Buter, AnnaSpelend teamlid
    Geest, Pien van derSpelend teamlid
    Janssen, EdwinTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Kistemaker, NoëlleSpelend teamlid
    Kramer, JaneSpelend teamlid
    Kroon, Carmen van derSpelend teamlid
    Louwen, RoméeSpelend teamlid
    Splunter, Meike vanSpelend teamlid