• OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA2 (d) - Geel-Zwart DA1 (d)

  • Wedstrijd accommodatie

    Wedstrijd
    ThuisteamOTTO Work Force/VOC Amsterdam DA2 (d)
    AccommodatienaamSporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    AdresJ.H. Hisgenpad 390
    Plaats1025WK AMSTERDAM
    Telefoonnummer
    RouteOpen routeplanner
  • Wedstrijd informatie

    Wedstrijdinformatie
  • Wedstrijd kleedkamers

    Kleedkamers
    Scheidsrechters-kleedkamer
    Thuisteam-kleedkamer
    Uitteam-kleedkamer
  • Wedstrijd officials

    OfficialnaamOfficialomschrijving
    T. (Tineke) LentzScheidsrechter
  • Wedstrijd historische resultaten

    WedstrijdDatumUitslag
    VOC DA2 - Geel Zwart DA123 okt. 201637 - 20
    Geel Zwart DA1 - VOC DA28 jan. 201733 - 24
    Geel Zwart DA1 - VOC DA23 nov. 201920 - 26
    VOC DA2 - Geel Zwart DA119 jan. 202035 - 13
    Geel Zwart DA1 - VOC DA214 nov. 202121 - 21
    Geel Zwart DA1 - VOC DA226 nov. 202324 - 36
  • Wedstrijd statistieken

    ThuisteamUitteam
    NaamVOC DA2Geel Zwart DA1
    Thuis gewonnen7662
    Uit gewonnen5447
    % gewonnen59%51%
    % thuis gewonnen71%59%
    % uit gewonnen49%44%
  • Wedstrijd uitteam

    NaamRolFunctie
    Bakker, MaudSpelend teamlid
    Broersen, ClariceSpelend teamlid
    Burger, SophieSpelend teamlid
    Dijk, Femke vanSpelend teamlid
    Dulk, Lilian denSpelend teamlid
    Heer - Tuin, Kelly deTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Koeleman, JuliaSpelend teamlid
    Lierop, Roos vanSpelend teamlid
    Mulder, GwenSpelend teamlid
    Portegijs, RenskeSpelend teamlid
    Schenk, IlseSpelend teamlid
    Schilder, LotteSpelend teamlid
    Schouten, BabetteSpelend teamlid
    Schurer, AmberSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijd thuisteam

    NaamRolFunctie
    Blok, Linette deSpelend teamlid
    Borregana, SonjaOverige stafBegeleider
    Echtelt, Asne vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Echtelt, Isis vanOverige stafBegeleider
    Fanger, IsabelSpelend teamlid
    Gerwen, Amisha vanSpelend teamlid
    Goeman, ZoëSpelend teamlid
    Kipperman, ClaireSpelend teamlid
    Klopping, RosanneSpelend teamlid
    Linden, Gabriëlle van derOverige stafBegeleider
    Linden, Ruby van derSpelend teamlid
    Pot, RoxanneSpelend teamlid
    Res, MaartjeSpelend teamlid
    Saja, NisrineSpelend teamlid
    Wagenaar, JenitaSpelend teamlid
    Wechem, Sonja v.Technische stafTeamverantwoordelijke
    Wempe, LynnSpelend teamlid
    Zoete, Jamie-Lee deSpelend teamlid