• Westsite DS1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2 (d)

  • Wedstrijd accommodatie

    Wedstrijd
    ThuisteamWestsite DS1 (d)
    AccommodatienaamCalandhal
    AdresEliza van Calcarstraat 2
    Plaats1068RR AMSTERDAM
    Telefoonnummer
    RouteOpen routeplanner
  • Wedstrijd informatie

    Wedstrijdinformatie
  • Wedstrijd kleedkamers

    Kleedkamers
    Scheidsrechters-kleedkamer
    Thuisteam-kleedkamer
    Uitteam-kleedkamer
  • Wedstrijd officials

    OfficialnaamOfficialomschrijving
    K. (Kees) van der PoelTijdwaarnemer
    J.F. (Frank) BuchnerScheidsrechter
    R. (Rik) SinnigeScheidsrechter
    K.C. (Klaas) SchoutenWedstrijdsecretaris
  • Wedstrijd historische resultaten

    WedstrijdDatumUitslag
    Westsite DS1 - VOC DS225 okt. 200919 - 25
    VOC DS2 - Westsite DS130 jan. 201024 - 14
    Westsite DS1 - VOC DS29 nov. 201319 - 31
    VOC DS2 - Westsite DS12 feb. 201424 - 23
    Westsite DS1 - VOC DS28 dec. 201521 - 24
    VOC DS2 - Westsite DS126 nov. 201638 - 23
    Westsite DS1 - VOC DS211 mrt. 201732 - 26
    Westsite DS1 - VOC DS28 nov. 201725 - 32
    Westsite DS1 - VOC DS231 mrt. 202225 - 31
    Westsite DS1 - VOC DS217 sep. 202225 - 32
    Westsite DS1 - VOC DS224 nov. 202224 - 32
    VOC DS2 - Westsite DS128 jan. 202330 - 21
    VOC DS2 - Westsite DS116 sep. 202341 - 8
    Westsite DS1 - VOC DS227 jan. 202415 - 37
  • Wedstrijd statistieken

    ThuisteamUitteam
    NaamWestsite DS1VOC DS2
    Thuis gewonnen104156
    Uit gewonnen7397
    % gewonnen46%66%
    % thuis gewonnen55%82%
    % uit gewonnen37%50%
  • Wedstrijd uitteam

    NaamRolFunctie
    Boer, Elly-an deTechnische stafAssistent coach
    Buren, Tess vanSpelend teamlid
    Echtelt, Asne vanSpelend teamlid
    Fanger, BritneySpelend teamlid
    Fehri, SophiaSpelend teamlid
    Goos, MichelleSpelend teamlid
    Graaf, Wendy deOverige stafBegeleider
    Matthaei, ZenziSpelend teamlid
    Raaij- Eekhoudt, Kim van derOverige stafBegeleider
    Ruigrok van der Werve, IngridOverige stafBegeleider
    Scholtes, RichardTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Smit, NikitaSpelend teamlid
    Smits, ValerieSpelend teamlid
    Zeldenthuis, LauraSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijd thuisteam

    NaamRolFunctie
    Blok, RomySpelend teamlid
    Dijk, Marinde vanSpelend teamlid
    Dinkgreve, KimSpelend teamlid
    Dinkgreve, LisaSpelend teamlid
    Goeman, MarenSpelend teamlid
    Heus, NathalieSpelend teamlid
    Ibrahim, AlaaTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Kooten, Chiara vanSpelend teamlid
    Meij, Amber van derSpelend teamlid
    Mol, KristaSpelend teamlid
    Roode, MirteSpelend teamlid
    Rozing, DanielleSpelend teamlid
    Soetekouw, KayleeSpelend teamlid
    Stroosnijder, TonOverige stafTeammanager
    Veenhof, AimeeSpelend teamlid
    Zonneveld, IrisSpelend teamlid