• OTTO Work Force/VOC Amsterdam D1#

  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam D1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Linden, Ruby van derTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Rengers-Gerritsen, JasminTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden OTTO Work Force/VOC Amsterdam D1 ( Poule NW-AM GD-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OTTO Work Force/VOC Amsterdam D111100127515212320
    2Havas D1129032071812618
    3Green Park/Handbal Aalsmeer D1107032021673514
    4Green Park/Handbal Aalsmeer D310406180163178
    5DSG D1122010167252-854
    6DSOV D1111010126242-1162
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OTTO Work Force/VOC Amsterdam D1

    D-Jeugd

    25,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    13,82

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,82

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd