• OTTO Work Force/VOC Amsterdam D2

  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam D2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Rengers-Gerritsen, JasminTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Rengers-Gerritsen, JasminOverige stafAIS-contactpersoon
    Roele-van der Moolen, BrendaTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden OTTO Work Force/VOC Amsterdam D2 (3530 D-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VOS D214140029612417228
    2Vriendschap/TOB D11510051971524520
    3RKDES D2151005185178720
    4Green Park/Handbal Aalsmeer D4158071981821616
    5Lelystad D11271410599615
    6OTTO Work Force/VOC Amsterdam D2146171781621613
    7WeHaVe D1142012118205-874
    8HSV '69 D115201392189-974
    9S.V. Zeeburg D2810745123-782
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Inpijn, LunaSpelend teamlid
    Nibte, ShadaeSpelend teamlid
    Reinders, IsabellaSpelend teamlid
    Volkers, LoisSpelend teamlid

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OTTO Work Force/VOC Amsterdam D2

    D-Jeugd

    12,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    11,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,93

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd