• OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB2

  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baan, Jari van derTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB2 ( Divisie JD-West DB )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westland Adviesgroep/HV Quintus DB116131240329510827
    2Green Park/Handbal Aalsmeer DB11612043893147524
    3OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB11612044243378724
    4Westfriesland/SEW DB116110543332011322
    5JuRo Unirek/VZV DB11610243683175122
    6VENECO/VELO DB1165110390406-1611
    7DSS DB1165011346404-5810
    8Houten DB1161015269429-1602
    9KSV DB1161015276476-2002
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB2

    Dames B-Jeugd (L)

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd