• OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB2

  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Homburg, HannahTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Homburg, HannahOverige stafAIS-contactpersoon
    Noble, Babs leOverige stafBegeleider

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.HV Quintus DB2 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB2 (d)27 - 20
  • Poulestanden OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB2 (3305 Dames B-Jeugd (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HV Quintus DB221210061134826342
    2Verburch DB120150544833011830
    3Ventura DB12215074013188330
    4OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB22114074473786928
    5Westfriezen DB12212283903543626
    6Z.A.P. DB1191018352357-521
    7Leidsche Rijn DB1219210323384-6120
    8JuRo Unirek/VZV DB2228113431460-2917
    9Schagen DB1217212263375-11216
    10Hercules DB1184212217306-8910
    11Oliveo DB1213117295389-947
    12KRAS/Volendam DB1200119330509-1791
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blok, Linette deSpelend teamlid
    Fanger, IsabelSpelend teamlid
    Goeman, ZoƫSpelend teamlid
    Hoekstra, FemkeSpelend teamlid
    Kipperman, ClaireSpelend teamlid
    Klopping, RosanneSpelend teamlid
    Laan, JuliaSpelend teamlid
    Noble, Indy leSpelend teamlid
    Pot, RoxanneSpelend teamlid
    Res, MaartjeSpelend teamlid
    Vries, Sonya deSpelend teamlid
    Wagenaar, JenitaSpelend teamlid
    Zoete, Jamie-Lee deSpelend teamlid

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB2

    Dames B-Jeugd (L)

    21,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    18,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd