• OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC1

  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Borregana-Huiskens, SonjaOverige stafBegeleider
    Raaij- Eekhoudt, Kim van derTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Raaij- Eekhoudt, Kim van derOverige stafAIS-contactpersoon

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC1 (3405 Dames C-Jeugd (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC118151248733215531
    2HV Quintus DC118142250236413830
    3Westfriesland/SEW DC11812334493509927
    4Green Park/Handbal Aalsmeer DC11812154193378225
    5JuRo Unirek/VZV DC1188374403974319
    6VENECO/VELO DC118918361357419
    7H.M.C. Raamsdonksveer DC1185112402463-6111
    8WPK/Westlandia DC1184014378511-1338
    9DSS DC1172114324486-1625
    10Feyenoord Handbal DC1171115248413-1653

    Poulestanden OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC1 (3465 Dames C-Jeugd Nacompetitie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC133005327266
    2Westfriesland/SEW DC132015031194
    3SV Schalkhaar DC131023550-152
    4Morrenhof Jansen/Dalfsen DC130033666-300
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bie, Febe deSpelend teamlid
    Borregana, AlyssaSpelend teamlid
    Gelder, Esmeralda vanSpelend teamlid
    Graaf, Damita deSpelend teamlid
    Raaij, Jane van derSpelend teamlid
    Richards, ChyennaSpelend teamlid
    Rood, DenniSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC1

    Dames C-Jeugd (L)

    27,06

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    18,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,72

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd