• OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC2

  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klijn, GyselleOverige stafBegeleider
    Udo, FranscalTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Udo, FranscalOverige stafAIS-contactpersoon
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.Westsite DC1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC2 (d)17 - 24
  • Poulestanden OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC2 (3405 Dames C-Jeugd (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC221190252038813238
    2Z.A.P. DC121170444629315334
    3JuRo Unirek/VZV DC22114254734017230
    4KRAS/Volendam DC12113264343845028
    5Westfriesland/SEW DC22212285004376326
    6KSV DC12110294113704122
    7Green Park/Handbal Aalsmeer DC22210111460458221
    8DSS DC2217311408443-3517
    9HV Quintus DC2215412441492-5114
    10Vrone DC1226214416518-10214
    11WPK/Westlandia DC2202117279449-1705
    12Westsite DC1212118347502-1555
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Holwijn, NilayaSpelend teamlid
    Hoope, Amy tenSpelend teamlid
    Jensch, LotteSpelend teamlid
    Klijn, DaniqueSpelend teamlid
    Kraakman, MickySpelend teamlid
    Lenz, DaniƫlleSpelend teamlid
    Stirling, IaruSpelend teamlid
    Swart, JuliaSpelend teamlid
    Udo, NinaSpelend teamlid

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC2

    Dames C-Jeugd (L)

    24,76

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    18,48

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,81

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd