• OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3

  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Langelaar, TonTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Willing, MarjaTechnische stafTeamverantwoordelijke

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 20:35OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3 (d) - DFS Arnhem DS1 (d)Sporthal Elzenhagen
    11 feb. 19:15Dongen DS1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3 (d)De Salamander
    18 feb. 19:00OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3 (d) - Green Park/Handbal Aalsmeer DS2 (d)Sporthal Elzenhagen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.S.V. Zeeburg DS1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3 (d)25 - 23
    21 jan.OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3 (d) - RED-RAG/Tachos DS1 (d)22 - 16
  • Poulestanden OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3 ( Hoofdklasse HK DS-E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RED-RAG/Tachos DS114110337024812222
    2OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS31410043472836420
    3Houten DS11410043362795720
    4S.V. Zeeburg DS1149143352696619
    5DFS Arnhem DS1148063302894116
    6Dongen DS1148063423123016
    7DSOV DS1147162792681115
    8Havas DS114536312348-3613
    9WPK/Westlandia DS3146173343082613
    10Nieuwegein DS1143011245320-756
    11Green Park/Handbal Aalsmeer DS2142012223371-1484
    12H.M.C. Raamsdonksveer DS2142012247405-1582
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3 (d)

    VS

    DFS Arnhem DS1 (d)

    04 februari 202320:35 uur
    Sporthal Elzenhagen zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3

    Dames Senioren (L)

    24,79

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,21

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,43

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd