• OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3

  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Langelaar, TonTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Willing, MarjaTechnische stafAssistent coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3 ( Kwalificatie 3e ronde 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS211004612342
    2Foreholte DS111003221112
    3Fortissimo DS11100211652
    4Westsite DS11100211922
    5Green Park/Handbal Aalsmeer DS210011921-20
    6DSOV DS110011621-50
    7OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS310012132-110
    8Wanbound/Handbal Houten DS110011246-340

    Poulestanden OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3 ( Hoofdklasse HK DS-E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS322181358545113437
    2Dongen DS122151657947810131
    3DFS Arnhem DS12215074944227230
    4Havas DS12213095124902226
    5S.C. Elshout DS12211384764651125
    6VENECO/VELO DS222110115905553522
    7GHV DS12211011443476-3322
    8Nieuwegein DS1228014442492-5016
    9WPK/Westlandia DS2227114509534-2515
    10Grote Feesten/US DS2227015454554-10014
    11Wanbound/Handbal Houten DS1228014506614-10814
    12WeHaVe DS1225017447506-5910
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3

    Dames Senioren (L)

    26,59

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,68

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd