• OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS4

  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS4 ( 1e Klasse NW DS-1A Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Con Zelo DS11813054043644026
    2DSS DS21810264563857122
    3SV Zeeburg DS2189363983871121
    4OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS418936403397621
    5Vrone DS1189274694531620
    6Westsite DS3181008353346720
    7AHC '31 DS118837417436-1919
    8Victoria O DS1188010354384-3016
    9St. George DS1184212348383-3510
    10Hugo Girls DS1182115352419-675
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS4

    Dames Senioren

    22,39

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    22,06

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd