• Volgende wedstrijd DS 1

    Volgende wedstrijd

    Beker

    OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (d)

    VS

    VENECO/VELO DS1 (d)

    05 maart 202420:00 uur
    Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw) zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Facebook

  • VOC Sponsorkliks

    Zonder dat het u een cent extra kost kunt u online bestellingen plaatsen waarmee u uw vereniging ondersteund. Bezoek de SponsorKlikspagina van VOC Amsterdam en plaats daar uw bestellingen. Wij zijn daar heel blij mee.
    https://www.sponsorkliks.com/products/shops.php?club=3035 


  • VOC clubshop

    Voor het bestellen van VOC kleding en materialen kunt u terecht op de site van de Handbalshop. VOC heeft daar een eigen clubsite 

    https://www.handbalshop.nl/clubshops/voc-amsterdam

  • Programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieDetails
    za 02-mrt. 13:45OTTO Work Force/VOC Amsterdam E1 (d) - DSG E2 (g)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    za 02-mrt. 14:40OTTO Work Force/VOC Amsterdam D2 (g) - Havas D2 (g)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    za 02-mrt. 15:30OTTO Work Force/VOC Amsterdam D1 (d) - Havas D1 (g)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    za 02-mrt. 16:20OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC2 (d) - DSS DC1# (d)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    za 02-mrt. 17:25OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC1 (d) - Green Park/Handbal Aalsmeer DC1 (d)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    za 02-mrt. 19:00OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2 (d) - DSS DS1 (d)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    za 02-mrt. 20:30OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3 (d) - Havas DS1 (d)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    zo 03-mrt. 09:00OTTO Work Force/VOC Amsterdam F1 (g) - Westsite F1# (g)Het Dorpshuis
    zo 03-mrt. 09:20DSOV F1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam F1 (g)Het Dorpshuis
    zo 03-mrt. 10:00Green Park/Handbal Aalsmeer F2 (g) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam F1 (g)Het Dorpshuis
    zo 03-mrt. 10:40RKDES F2 (g) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam F1 (g)Het Dorpshuis
    zo 03-mrt. 11:05OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB1 (d) - DSS DB1# (d)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    zo 03-mrt. 12:10OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA2 (d) - Geel-Zwart DA1 (d)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    zo 03-mrt. 13:55OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA1 (d) - Westland Adviesgroep/HV Quintus DA2# (d)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    zo 03-mrt. 14:15Green Park/Handbal Aalsmeer DB1 (d) - OTTO Work Force/ VOC Amsterdam DB2# (d)Sporthal de Bloemhof
    zo 03-mrt. 15:10OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS4 (d) - Victoria O DS1 (d)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    di 05-mrt. 20:00OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (d) - VENECO/VELO DS1 (d)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    do 07-mrt. 20:45Wanbound/Handbal Houten DS1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3 (d)Sporthal The Dome
    za 09-mrt. 15:35OTTO Work Force/VOC Amsterdam E1 (d) - Green Park/ Aalsmeer E2 (g)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    za 09-mrt. 16:35OTTO Work Force/VOC Amsterdam D1 (d) - Green Park/Handbal Aalsmeer D3 (g)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    za 09-mrt. 17:25OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC1 (d) - VENECO/VELO DC1 (d)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    za 09-mrt. 19:00OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (d) - HV Quintus DS1 (d)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    za 09-mrt. 20:45OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2 (d) - Fortissimo DS1 (d)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    zo 10-mrt. 10:00OTTO Work Force/ VOC Amsterdam DB2# (d) - JuRo Unirek/VZV DB1 (d)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    zo 10-mrt. 11:05OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB1 (d) - Green Park/Handbal Aalsmeer DB1 (d)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    zo 10-mrt. 12:10OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA2 (d) - Vrone DA1 (d)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    zo 10-mrt. 12:30Dynamico DA1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA1 (d)Mondriaanhal
    zo 10-mrt. 13:25OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS4 (d) - Vrone DS1 (d)Sporthal Elzenhagen Zuid (nieuw)
    zo 10-mrt. 14:05ZAP DC1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC2 (d)Zwaluwenvlucht, de
    za 16-mrt. 11:00Green Park/Handbal Aalsmeer F1 (g) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam F1 (g)Proosdijhal
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagDetails
    wo 28-feb.Hauwert DA1# (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA2 (d)25 - 25
    za 24-feb.GHV DS1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3 (d)15 - 26
    za 24-feb.Westfriesland/SEW DS1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (d)23 - 31
    di 20-feb.HV Quintus DS1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (d)28 - 36
    za 17-feb.OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (d) - JuRo Unirek/VZV DS1 (d)36 - 29
    zo 11-feb.OTTO Work Force/ VOC Amsterdam DB2# (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB1 (d)20 - 22
    zo 11-feb.HV Quintus DS2 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2 (d)22 - 34
    zo 11-feb.Hugo Girls DS1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS4 (d)23 - 27
    zo 11-feb.Fotissimo DC1# (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC2 (d)17 - 22
    zo 11-feb.Westland Adviesgroep/HV Quintus DA1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA1 (d)26 - 26
    zo 11-feb.Najaden D1# (g) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam D2 (g)10 - 22
    za 10-feb.Cabooter Group/HC Groot Venlo DS1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (d)26 - 28
    za 10-feb.Havas D1 (g) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam D1 (d)14 - 21
    zo 04-feb.OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS3 (d) - DFS Arnhem DS1 (d)23 - 15
    zo 04-feb.OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS4 (d) - AHC '31 DS1 (d)28 - 24
    zo 04-feb.OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA1 (d) - DFS Arnhem DA1 (d)38 - 12
    zo 04-feb.OTTO Work Force/VOC Amsterdam DA2 (d) - KRAS/Volendam DA1 (d)39 - 15
    zo 04-feb.OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB1 (d) - Westland Adviesgroep/HV Quintus DB1 (d)13 - 11
    zo 04-feb.OTTO Work Force/ VOC Amsterdam DB2# (d) - DSS DB1# (d)31 - 27
    za 03-feb.OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2 (d) - Zwartwoud/ Kwiek DS2 (d)37 - 26
    za 03-feb.OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (d) - Garage Kil/Volendam DS1 (d)43 - 18
    za 03-feb.OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC1 (d) - Westland Adviesgroep/HV Quintus DC1 (d)25 - 18
    za 03-feb.OTTO Work Force/VOC Amsterdam DC2 (d) - Westfriesland/SEW DC2 (d)18 - 20