• B1

  • OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Breugem, JolandaTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Breugem, JolandaOverige stafAIS-contactpersoon
    Linden, Gabriëlle van derOverige stafBegeleider

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB1 (3355 Dames B-Jeugd Nacompetitie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB13300352696
    2HV Quintus DB132014632144
    3Vlug en Lenig DB13102403912
    4Olympia HGL DB130032549-240

    Poulestanden OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB1 (3305 Dames B-Jeugd (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westfriesland/SEW DB117170052531720834
    2HV Quintus DB117150258331227130
    3OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB118131447031715327
    4JuRo Unirek/VZV DB11812154643699525
    5KSV DB1181008388406-1820
    6VENECO/VELO DB1188010438442-416
    7WPK/Westlandia DB1186012362422-6012
    8DSS DB1184014334477-1438
    9Quintes/VVW DB1183015282441-1596
    10Feyenoord Handbal DB1180018180523-3430
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Galen, Robin vanSpelend teamlid
    Graaf, Nadine deSpelend teamlid
    Horvers, MaudSpelend teamlid
    Linden, Ruby van derSpelend teamlid
    Nieuwenhuijzen, Floor van denSpelend teamlid
    Vliet, Loïs vanSpelend teamlid
    Vorst, Nikki van derSpelend teamlid
    Waal, AbigaïlSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OTTO Work Force/VOC Amsterdam DB1

    Dames B-Jeugd (L)

    26,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    17,61

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd