• OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1

  • 1. Larissa Schutrups
  • 2. Asne van Echtelt
  • 3. Jette van Ingen
  • 5. Roos Daleman
  • 6. Faye Janson
  • 7. Jalisha Loy
  • 8. Zola Amsen
  • 9. Donna Bakker
  • 10. Jessie van de Ruit
  • 11. Isis van Echtelt
  • 12. Romy Verweij
  • 13 Zenzi Matthaei
  • 14. Lynn Kuipers
  • 15. Michelle Goos
  • 17. Kim Molenaar
  • 18. Laura Zeldenthuis
  • 20. Roos van Leeuwen
  • 21. Britt Maarschalkerweerd
  • 22. Pipy Wolfs
  • 23. Isa Ternede
  • 24. Riejanne Blaauw
  • 26. Romme Maarschalkerweerd
  • 28. Loïs van Vliet
  • 30. Rozemarijn Alderden
  • 31. Senna van Galen
  • 32. Eva Jansma
  • 33. Nikki van der Vorst
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Breugem, JolandaOverige stafBegeleider
    Graaf, Wendy deOverige staf
    Grootveldt, LauraMedische stafFysiotherapeut
    Raaij, Erik van derMedische stafFysiotherapeut

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (d)34 - 28
    14 mei.OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (d) - Cabooter Group/HandbaL Venlo DS1 (d)23 - 24
  • Poulestanden OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (3030 Dames Senioren Nacompetitie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS166002261507615
    2JuRo Unirek/VZV DS16213174186-127
    3Geonius/V&L DS16303170190-206
    4PCA/Kwiek DS16015158202-442

    Poulestanden OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (3010 Dames Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS122210178050727342
    2Cabooter Group/HandbaL Venlo DS122200275652623040
    3HV Quintus DS122162473058414634
    4JuRo Unirek/VZV DS12215166435657831
    5Westfriesland/SEW DS12214176385449429
    6PCA/Kwiek DS1229013604612-818
    7Garage Kil/Volendam DS1229013567619-5218
    8Geonius/V&L DS1228113573623-5017
    9Fortissimo DS1224216514675-16110
    10Beekse Fusie Club DS1224216471652-18110
    11Borhave DS1223217473648-1758
    12Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1223118552746-1947
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1

    Dames Senioren (L)

    35,45

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    23,05

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,91

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd