• OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Breugem, JolandaOverige stafBegeleider
    Graaf, Wendy deOverige staf
    Grootveldt, LauraMedische stafFysiotherapeut
    Raaij, Erik van derMedische stafFysiotherapeut

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 jan. 19:30PCA/Kwiek DS1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (d)Tijenraan Sporthal
    29 jan. 19:00OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (d) - Geonius/V&L DS1 (d)Sporthal Elzenhagen
    5 feb. 19:00JuRo Unirek/VZV DS1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (d)Sporthal 't Zijveld
    12 feb. 19:00OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (d) - Garage Kil/Volendam DS1 (d)Sporthal Elzenhagen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 jan.HV Quintus DS1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (d)26 - 33
    15 jan.OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (d) - Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1 (d)42 - 15
  • Poulestanden OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (3010 Dames Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS115140152934418528
    2Cabooter Group/HandbaL Venlo DS114130147032414626
    3JuRo Unirek/VZV DS11410134043505421
    4HV Quintus DS1139133983405819
    5Westfriesland/SEW DS1137153703244615
    6Garage Kil/Volendam DS115708399408-914
    7PCA/Kwiek DS1126063343181612
    8Geonius/V&L DS112417328333-59
    9Borhave DS1132110278386-1085
    10Beekse Fusie Club DS1142111294431-1375
    11Boer'n Trots Kaas/DSVD DS1152112370514-1445
    12Fortissimo DS1121110278380-1023
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    PCA/Kwiek DS1 (d)

    VS

    OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1 (d)

    22 januari 202219:30 uur
    Tijenraan Sporthal zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS1

    Dames Senioren (L)

    35,27

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    22,93

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,87

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd