• OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Amega, DelailaTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Boer, Elly-an deTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Boer, Elly-an deOverige stafAIS-contactpersoon
    Breugem, JolandaTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Dekeling, GeorgeTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Grootveldt, LauraMedische stafFysiotherapeut
    Raaij, Erik van derMedische stafFysiotherapeut

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 jun. 20:45HV Quintus DS2 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2 (d)Eekhout Hal
    9 jun. 19:30de Tukkers DS1 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2 (d)Sporthal de Danne
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2 (d) - PSV Handbal DS1 (d)37 - 24
    14 mei.PCA/Kwiek DS2 (d) - OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2 (d)21 - 30
  • Poulestanden OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2 (3010 Dames Senioren (L))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS225230284155228946
    2HV Quintus DS22618088137347936
    3PCA/Kwiek DS22415096456024330
    4VENECO/VELO DS12514297246834130
    5Westsite DS125141106296131629
    6PSV Handbal DS126141117106763429
    7M.H.V. '81 DS1241329684681328
    8Misker/E&O DS12310496236051824
    9Westfriesland/SEW DS22310310632638-623
    10Foreholte DS1268513760785-2521
    11DSS DS1238213583666-8318
    12de Tukkers DS1227114549645-9615
    13Z.A.P. DS1256316584702-11815
    14JuRo Unirek/VZV DS2267118674725-5115
    15Green Park/Handbal Aalsmeer DS1233119537681-1447
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Echtelt, Isis vanSpelend teamlid
    Goeman, MarenSpelend teamlid
    Janson, FayeSpelend teamlid
    Maarschalkerweerd, BrittSpelend teamlid
    Matthaei, ZenziSpelend teamlid
    Ternede, IsaSpelend teamlid
    Zeldenthuis, LauraSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    HV Quintus DS2 (d)

    VS

    OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2 (d)

    02 juni 202220:45 uur
    Eekhout Hal zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2

    Dames Senioren (L)

    33,64

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    22,08

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,84

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd